Vanaf €65,00
De wekker hoeft niet meer gezet te worden. Geen vroege vergaderingen, geen spits en geen volle agenda. Onze Pensioen Vrouw in Pyjama lijkt nét uit bed te zijn gestapt. Met haar grote ogen, verbaasde blik, blauw gestreepte pyjama, teddyberen-sloffen en opvallende pensioenrozet vraagt ze zich zichtbaar af: “Is het echt zover… hoef ik morgen niet meer te werken?”
Juist die herkenbare uitstraling maakt deze opblaasbare pensioenpop zo leuk. Deze feestpop is door onszelf ontworpen, waardoor ze een unieke uitstraling heeft die perfect aansluit bij het moment waarop werk plaatsmaakt voor vrije tijd. Na jarenlang hard werken breekt eindelijk de tijd aan om te genieten van vrije dagen, hobby’s, vakanties en natuurlijk heerlijk uitslapen. De combinatie van humor, een opvallende pyjama en de pensioenrozet zorgt ervoor dat iedereen meteen ziet dat hier iemand een bijzondere mijlpaal viert.
Zet de feestpop in de voortuin, voor het bedrijf of bij de feestlocatie en de reacties laten niet lang op zich wachten. Collega’s komen nog één keer langs, buren blijven nieuwsgierig staan en voorbijgangers begrijpen direct dat hier iemand officieel met pensioen is. Een mooier afscheid van het werk kun je je bijna niet wensen.
Zoek je een originele pensioenpop die nét even anders is? Dan is de Pensioen Vrouw in Pyjama precies wat je zoekt. Opvallend, humoristisch en binnen enkele minuten klaar om van ieder pensioenfeest een onvergetelijke verrassing te maken.
Is de pensionaris binnenkort ook nog eens 50 jaar of zoek je juist een feestpop voor een verjaardag? Deze populaire pyjamafiguur is ook verkrijgbaar als Sarah in Pyjama voor een onvergetelijke 50e verjaardag en als Jarige Vrouw in Pyjama voor vrijwel iedere verjaardag. Zo is er altijd een passende verrassing voor iedere bijzondere mijlpaal.
Heeft de wekker eindelijk voorgoed vrij? Dan helpt deze Pensioen Vrouw in Pyjama graag een handje om dat goede nieuws met iedereen te delen. Met haar verbaasde blik, blauw gestreepte pyjama, poes-sloffen en opvallende pensioenrozet is deze feestpop dé blikvanger voor ieder pensioenfeest. Zet haar in de voortuin, op de oprit of bij het bedrijf en iedereen ziet meteen dat er iemand officieel mag gaan genieten van zijn welverdiende vrije tijd.
Gelukkig is het opzetten een stuk eenvoudiger dan jarenlang vroeg opstaan. Met twee personen staat de pop binnen enkele minuten stevig overeind. Eén persoon houdt de pop vast, terwijl de ander de spantouwen bevestigt. Daarna doet de blower het werk.
Zorg voor een vrije opstelplek van minimaal 2 x 2 meter. Plaats de Pensioen Vrouw niet direct tegen muren, schuttingen, bomen, struiken, regenpijpen of andere (scherpe) objecten. Zo kan zij veilig opblazen en vrij blijven staan.
Na afloop laat je de lucht eenvoudig uit de pop lopen. Daarna berg je hem weer netjes op in de meegeleverde transporttas. Wel zo makkelijk. Morgen hoeft hij toch nergens meer naartoe.
| Benodigde ruimte | 2 x 2 meter |
| Hoogte | 3,5 meter |
| Inclusief |
|

Vanaf €60,00

Vanaf €55,00

Vanaf €65,00

Vanaf €20,00

Vanaf €55,00

Vanaf €65,00

Vanaf €65,00

Vanaf €55,00

Vanaf €55,00

Vanaf €65,00

Vanaf €20,00
FEESTPOPPENPALEIS
HET LEUKSTE ADRES VOOR EEN OPVALLEND FEESTJE
Op de volgende data zijn we gesloten en telefonisch niet bereikbaar
Heb je toch een vraag tijdens deze dagen?
Stuur ons een mail of WhatsApp-bericht. We lezen deze regelmatig uit en reageren zo snel mogelijk, al kan dit iets langer duren dan normaal.
Wil je een boeking maken buiten de sluitingsdagen? Dat kan gewoon, afhankelijk van beschikbaarheid!

Van donderdag 27 augustus t/m zondag 13 september genieten wij van een korte pauze.
Aanvragen ná die datum kun je gewoon insturen.